Sušáky a držáky

UNIHOLD okenní doplňky - držáky na truhlíky,satelity,wifi, sušáky na prádlo

K oknům u nás si můžete také pořídit spoustu příslušenství jako jsou např. sušáky na prádlo, truhlíky a držáky.

Okenní sušák na prádlo

Okenní sušák na prádlo Okenní sušák na prádlo určený k jednoduché montáži na plastový nebo hliníkový okenní rám pomocí přiloženého příslušenství.

Rychlá montáž dle srozumitelného návodu. Unikátní, EU patentem chráněný fixační systém eliminuje problémy podobných konkurenčních výrobků s prohýbáním okenního rámu při dlouhodobém používání. Originální je rovněž uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů.

Záruka na naše nová okna zůstává i po montáži našich výrobků nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Balkonový sušák na prádlo

Balkonový sušák na prádlo Varianta sušáku na zábradlí balkónu je obdobou sušáku na okenní rám. Sušák prádla jednoduše připevníte na zábradlí balkónu podle srozumitelného návodu. Kotvící mechanismus nevyžaduje žádné vrtání a tedy nepoškozuje zábradlí.

Originální je rovněž uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů.

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Předností balkónového sušáku je systém uchycení, který je variabilní dle potřeb zákazníka, a tím umožňuje jeho montáž bez narušení konstrukce zábradlí.

Fasádový sušák na prádlo

Fasádový sušák na prádlo Fasádový sušák je varianta pro ty, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou nebo nepotřebují nainstalovat sušák předokenní. Originální je rovněž uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů.

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Tento sušák prádla je variantou pro domy nezateplené, kde se ani do budoucna se zateplením nepočítá. V případě, že již došlo k výměně oken za plastová a zateplení se bude provádět dodatečně, je ideální použít sušák prádla okenní (jehož montáží nedojde k jakémukoli narušení fasády).

Předokenní držák na truhlíky

Předokenní držák na truhlíky Tento systém zaručuje dostatečnou stabilitu truhlíků za okny. Díky kvalitnímu zpracování použitých materiálů a možností volby barevného provedení, esteticky zdokonalíte vzhled Vašich oken nejen zvenčí.

Záruka na nová okna zůstává i po montáži našich výrobků nedotčena.

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastnost

Předokenní držák na satelit

Předokenní držák na satelit Vzhledově elegantní a hlavně pevně kotvící systém na uchycení satelitu. Zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku na okenním rámu.

Posuvné rameno umožňuje umístění satelitu v pravé nebo levé části okna, otočná nosná trubka pak umožní montáž před a nebo pod oknem. Záruka na naše nová okna zůstává i po montáži našich výrobků nedotčena!

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Předokenní držák na wifi, teploměry atd.

Předokenní držák na wifi, teploměry a další Efektní vzhledem a hlavně výborně fungující systém na uchycení wi-fi antén a dalších prvků vyžadujících umístění v předokenním prostoru. Zaručuje maximální stabilitu připevněného prvku za oknem. Systém upevnění umožňuje umístění předmětu v pravé nebo v levé části okna.

Záruka na naše nová okna zůstává i po montáži našich výrobků nedotčena! Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

 


AZ OKNA a.s. logo
AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, 698 01 Veselí nad Moravou, Česká republika, Telefon: +420 518 344 642,
Zelená linka: +420 800 888 028, Fax: +420 518 344 643, e-mail: obchod@azokna.cz, IČ: 26905736, DIČ: CZ26905736,
Společnost zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně v oddíle B, vložce č. 5961
AZ OKNA a.s. mapa
Počítadlo www.azokna.cz ; webdesign by MYLEE Design (c) 2006 - 2017 https://www.azokna.cz