Profil společnosti

Společnost AZ OKNA a.s. je výrobně obchodní a montážní společnost, která se specializuje na výrobu a dodávky plastových oken, dveří, hliníkových, automatických dveří, garážových vrat, plastových plotů a veškerého příslušenství. Nejmodernější automatická výrobní technologie umožňuje zpracování široké škály tvarových a barevných typů oken. K výrobě se používá kvalitní pěti,šesti a sedmi - komorový profil německých výrobců ALUPLAST a REHAU.

Samozřejmou součástí zakázky je doprava, montáž a poskytnutí veškerého servisu. Obchodní a technický servis je podpořen přímým zastoupením či autorizovanými zástupci na území celé České republiky, ale i Slovenska. Přesto společnost rozšiřuje svou síť obchodních zastoupeních tak, aby mohla ještě lépe plnit požadavky a potřeby svých stávajících i budoucích klientů. Již nyní společnost AZ OKNA a.s. velmi  úspěšně dováží své výrobky i do dalších zemí, jako jsou Německo, Rakousko, Norsko, Švédsko, Itálie nebo Švýcarsko.

Společnost AZ OKNA a.s. dává přednost kvalitě před kvantitou, díky čemuž je schopna vyrábět pouze a jedině výrobky nejvyšší kvality.
Firma AZ OKNA a.s. na podkladě požadavku zákazníka provede cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení uzavře smlouvu o dodávce resp. potvrdí objednávku, sepíše Smlouvu. Výroba zakázky se zahájí po složení zálohy ve výši 70% z celkové sjednané ceny včetně DPH. Termín dodávky se určuje podle aktuální vytíženosti kapacity výroby, nejčastěji od 2 do 6 týdnů. Taktéž je možno využít velmi zajímané skonto slevy za platbu předem ve výši 5%.
Naše výrobky, pokud si klient přeje, dodáváme včetně montáže, eventuálně demontáže, zednického zapravení a likvidace starých oken a dveří.

Společnost AZ OKNA a.s. byla dne 26.04.2009 zapsána do seznamu odborných dodavatelů programu "ZELENÁ ÚSPORÁM" a výrobky společnosti AZ OKNA a.s. do seznamu výrobků a technologií výše jmenovaného programu. Další informace o programu "ZELENÁ ÚSPORÁM" naleznete na www.zelenausporam.cz.

 

Váš výrobce oken a dveří

 


AZ OKNA a.s. logo
AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, 698 01 Veselí nad Moravou, Česká republika, Telefon: +420 518 344 642,
Zelená linka: +420 800 888 028, Fax: +420 518 344 643, e-mail: obchod@azokna.cz, IČ: 26905736, DIČ: CZ26905736,
Společnost zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně v oddíle B, vložce č. 5961
AZ OKNA a.s. mapa
Počítadlo www.azokna.cz ; webdesign by MYLEE Design (c) 2006 - 2017 https://www.azokna.cz